حضور کنسرسیوم سی استون در نمایشگاه بین المللی سنگ محلات

کنسرسیوم های سنگ کشور در قالب کنفدراسیون سنگ کشور در نمایشگاه سنگ محلات با اخذ غرفه و عرضه تولیدات خود حضور یافتند.

نمایشگاه بین المللی سنگ ایران در ۱۰ کیلومتری جاده محلات به شهر نیم ور در فضایی به مساحت ۹۰ هزار مترمربع شامل ۲۰ هزار مترمربع فضای سرپوشیده و ۷۰ هزار متر مربع فضای باز در تاریخ 28-25 مهر 1396  برپا شد.

در ۵۰۰ غرفه این نمایشگاه، آخرین دستاوردهای حوزه سنگ های معدنی و تزئینی در زمینه های فرآوری سنگ های ساختمانی، معادن سنگ، ماشین آلات استخراج معدنی، قطعات و لوازم سنگ بری، معدن و ماشین آلات تخصصی و سایر صنایع وابسته به این صنعت به نمایش درآمد.
مدیر اجرایی نمایشگاه بین المللی سنگ ایران گفت: ۵۰۰ شرکت داخلی و خارجی در این دوره از برگزاری نمایشگاه بین المللی سنگ نیم ور محلات حضور داشتند.
اولین حضور مشترک کنسرسیوم های کشور در نمایشگاه سنگ محلات
کنسرسیوم های سنگ کشور در قالب کنفدراسیون سنگ کشور در نمایشگاه سنگ محلات با اخذ غرفه و عرضه تولیدات خود حضور یافتند.
این اولین حضور مشترک کنسرسیوم های سنگ کشور میباشد که مجموعه ای از کنسرسیوم ها شامل کنسرسیوم سی استون از قم و کنسرسیوم هایی از تهران ، یزد، لرستان،کرمان و اصفهان نیز حضور داشتند.
کنسرسیوم سی استون از قم نیز با عرضه محصولات خود در این نمایشگاه توانمندی های خود را در صنعت سنگ به شرکت کندگان داخلی و خارجی عرضه کرد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در شنبه, 06 آبان 1396 ساعت 06:49
  • اندازه قلم

درباره ی خوشه سنگ قم

   خوشه سنگ قم با تمرکز حدود 250 واحد سنگبری ،8 معدن فعال سنگ ساختمانی و با اشتغال بیش از 4092 نفر در این واحدها در محدوده استان به عنوان یک خوشه مهم و استراتژیک برای توسعه مورد توجه است.
نزدیکی قم به تهران به عنوان بزرگترین بازار کشور ، موقعیت جغرافیایی و راه های ارتباطی آن،این استان را بعد از اصفهان به دومین قطب با سابقه صنعت سنگبری کشور تبدیل کرده است. محصولات تولیدی این خوشه، سنگ گرانیت، مرمریت، تراورتن، مرمر و انواع دیگر سنگ های ساختمانی است.

لینک های مرتبط 3