اخذ غرفه در نمایشگاه ها

اخذ غرفه در نمایشگاه ها (4)

07 اسفند 1396

اولین نمایشگاه تخصصی معدن و صنایع معدنی استان قم با حضور معاونین محترم عمرانی و اقتصادی، توسعه منابع استانداری و مدیران ارشد دولتی و بخش خصوصی در محل دائمی نمایشگاه های استان در تاریخ 1396/12/02 افتتاح شد و تا تاریخ 1396/12/04 ، شرکت ها و فعالان بخش معدن و صنایع معدنی به عرضه محصولات و تواندمندی های خود در این نمایشگاه که در حوزه معدن، متالورژی، ماشین آلات و تجهیزات، راهسازی و شهرسازی بود،  پرداختند.

ادامه مطلب...
06 آبان 1396

کنسرسیوم های سنگ کشور در قالب کنفدراسیون سنگ کشور در نمایشگاه سنگ محلات با اخذ غرفه و عرضه تولیدات خود حضور یافتند.

ادامه مطلب...
11 شهریور 1396

طی مطالعات انجام شده توسط اعضای کنسرسیوم برروی صنعت ساخت و ساز قزاقستان،با توجه به اینکه همواره صنعت ساخت وساز در قزاقستان روند صعودی داشته و میتواند بازار بسیار مطلوبی برای صنعتگران ایران باشد و همچنین قزاقستان همواره بخشی از نیاز سنگ خود را از طریق واردات تأمین کرده است ، بدین ترتیب خوشه سنگ قم طی برنامه ریزی انجام شده در برنامه عمل سال دوم خود، در قالب کنسرسیوم سی استون به اخذ غرفه در نمایشگاه ساختمان آستانه قزاقستان  اقدام کرد. این نمایشگاه در تاریخ 29-27 اردیبهشت 1396 در شهر آستانه برگزار شد.

ادامه مطلب...
08 آبان 1395

خوشه سنگ قم در چهل و سومین نمایشگاه بازرگانی بغداد تحت عنوان کنسرسیوم امید با شرکت 8 واحد فعال سنگبری(جهان نما،زمرد،کبیر،نگین،پاسارگاد،حقیقت،مقدم و فجر) و کنسرسیوم ایران سنگ  با شرکت 5 واحد فعال سنگبری (آلپ،اتحادنو،نماساز،آپاداناواحسان) به صورت دو غرفه مجزا به مساحت 12 و 15 مترمربع حضور دارد.

این نمایشگاه به عنوان یکی از قدیمی ترین و بزرگترین رویدادهای بازرگانی در منطقه عراق با سابقه چهل و سه ساله تحت عنوان چهل و سومین نمایشگاه بین المللی بازرگانی بغداد – عراق به مدت 10 روز از تاریخ 20-11 آبان 1395 (10-1 نوامبر 2016) برگزار می گردد.

 شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران و شرکت راهکار تجارت مدیریت کوشا برگزارکنندگان این نمایشگاه هستند که بسیاری از رویدادهای ویژه را رهبری کرده و هر ساله میزبان غرفه داران خارجی و داخلی و بازدیدکنندگان بوده است.
چهل و سومین نمایشگاه بین المللی بازرگانی بغداد – عراق با هدف معرفی توانمندیهای صنعت و تجارت ایرانی و سایر کشورها به بازار پر پتانسیل عراق با حضور گسترده تجار و صنعتگران از 12 کشور جهان برگزار خواهد شد. نمایشگاه مذکور می تواند یکی از بزرگترین رخدادهای نمایشگاهی در جهت زمینه های ایجاد شده پساتحریم در منطقه برای گروه های صنعتی ایرانی به شمارآید.
گروه های کالایی این نمایشگاه عبارتند از:
مصالح ساختمانی ، پزشکی ، مواد غذایی، خودرو و لوازم خودرو، پوشاک و منسوجات، دارویی ، لوازم خانگی ، مواد بهداشتی و شوینده، نفت ، پتروشیمی، خدمات فنی و مهندسی ، ماشین آلات و...
شرکتها با استفاده از این فرصت ایده آل می توانند تجارت و محصولات خود را به نمایندگان دولتی، سرمایه گذاران، توزیع کنندگان، نمایندگان سازمانها، تجار و مقامات رسمی و نیز شهروندان عراقی معرفی کنند.

 

ادامه مطلب...

درباره ی خوشه سنگ قم

   خوشه سنگ قم با تمرکز حدود 250 واحد سنگبری ،8 معدن فعال سنگ ساختمانی و با اشتغال بیش از 4092 نفر در این واحدها در محدوده استان به عنوان یک خوشه مهم و استراتژیک برای توسعه مورد توجه است.
نزدیکی قم به تهران به عنوان بزرگترین بازار کشور ، موقعیت جغرافیایی و راه های ارتباطی آن،این استان را بعد از اصفهان به دومین قطب با سابقه صنعت سنگبری کشور تبدیل کرده است. محصولات تولیدی این خوشه، سنگ گرانیت، مرمریت، تراورتن، مرمر و انواع دیگر سنگ های ساختمانی است.

لینک های مرتبط 3