حضور شرکت Sasso در بازار ایران

شرکت Sassomeccanica ایتالیا که در زمینه برش و فراوری سنگ های ساختمانی توسط CNC فعالیت می کتذ از جمله مهم ترین شرکت های حضور یافته در ایران است که میتواند رقابت خوبی در ایران با شرکت های هم صنف خود داشته باشد.

شرکت Sassomeccanica ایتالیا که در زمینه برش و فراوری سنگ های ساختمانی توسط CNC فعالیت می کتذ از جمله مهم ترین شرکت های حضور یافته در ایران است که میتواند رقابت خوبی در ایران با شرکت های هم صنف خود داشته باشد. بهره گیری از تکنولوژی های جدید و مدرن در زمینه فرآوری سنگ های ساختمانی این شرکت را به یک تولید کننده معتبر در بین تولید کنندگان CNC تبدیل کرده است. این شرکت با سابقه ۴۱ سال تجربه کاری خود به خوبی بازار ایران را شناسایی کرده است و در نمایشگاه های بین المللی ایران که در زمینه سنگ های ساختمانی برگزار می گردد حضور فعالی دارد. شرکت Sassomeccanica را بسیاری از تولید کنندگاه که در زمینه سنگ های ساختمانی فعالیت می کنند به خوبی می شناسند و با فعالیت ها و محصولات این شرکت در چند سال گذشته به خوبی آشنا هستند از این رو این شرکت در ایران بسیار جا افتاده و مورد اعتماد می باشد.

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
  • آخرین ویرایش در یکشنبه, 31 مرداد 1395 ساعت 14:48
  • اندازه قلم

درباره ی خوشه سنگ قم

   خوشه سنگ قم با تمرکز حدود 250 واحد سنگبری ،8 معدن فعال سنگ ساختمانی و با اشتغال بیش از 4092 نفر در این واحدها در محدوده استان به عنوان یک خوشه مهم و استراتژیک برای توسعه مورد توجه است.
نزدیکی قم به تهران به عنوان بزرگترین بازار کشور ، موقعیت جغرافیایی و راه های ارتباطی آن،این استان را بعد از اصفهان به دومین قطب با سابقه صنعت سنگبری کشور تبدیل کرده است. محصولات تولیدی این خوشه، سنگ گرانیت، مرمریت، تراورتن، مرمر و انواع دیگر سنگ های ساختمانی است.

لینک های مرتبط 3