کوارتزیت Emerald پادشاه بازار سنگ فلوریدا

کوارتزیت Emerald از معروف ترین سنگ های ساختمانی در بازار سنگ فلوریدا می باشد که به تازگی در بسیاری از پروژه های ساختمانی این کشور مورد استفاده قرار گرفته و زیبایی آن به حدی است که نام زمرد را به آن نسبت داده اند.


کوارتزیت Emerald از معروف ترین سنگ های ساختمانی در بازار سنگ فلوریدا می باشد که به تازگی در بسیاری از پروژه های ساختمانی این کشور مورد استفاده قرار گرفته و زیبایی آن به حدی است که نام زمرد را به آن نسبت داده اند. این سنگ به علت مقاومت بالا بیشتر در کف رستوران ها و هتل ها مورد استفاده قرار می گیرد. میزان ساب پذیری بالا و جذب رطوبت بسیار پایین از ویژگی های شاخص این نوع سنگ ساختمانی به شمار می آید. برش بسیار راحت و مقاومت بالا و وزن سنگین، آن را در رده سنگ های گرانیتی قرار داده و این سنگ مهندسی شده به کشور های همچون چین نیز صادر شده و در پروژه های ساختمانی بیشترین استفاده را دارد. زیبایی آن بازار را بسیار رونق داده است. این نوع سنگ را میتوان رقیب بسیاری از سنگ های مهندسی شده در جهان دانست.

 

 

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در یکشنبه, 25 مهر 1395 ساعت 06:15
  • اندازه قلم
محتوای بیشتر در این بخش: مرمریت جنگل بارانی هند »

درباره ی خوشه سنگ قم

   خوشه سنگ قم با تمرکز حدود 250 واحد سنگبری ،8 معدن فعال سنگ ساختمانی و با اشتغال بیش از 4092 نفر در این واحدها در محدوده استان به عنوان یک خوشه مهم و استراتژیک برای توسعه مورد توجه است.
نزدیکی قم به تهران به عنوان بزرگترین بازار کشور ، موقعیت جغرافیایی و راه های ارتباطی آن،این استان را بعد از اصفهان به دومین قطب با سابقه صنعت سنگبری کشور تبدیل کرده است. محصولات تولیدی این خوشه، سنگ گرانیت، مرمریت، تراورتن، مرمر و انواع دیگر سنگ های ساختمانی است.

لینک های مرتبط 3